Cykliczne spotkania entuzjastów klasycznej motoryzacji

Bal na zakończenie sezonu

Tegoroczny sezon postanowiliśmy zakończyć w sposób wyjątkowy. Jak już doskonale wiecie, 17 października 2015 robimy naszą tradycyjną już wystawę klasyków pod olsztyńskim zamkiem, połączoną z wystawą malarstwa a w tym roku również fotografii, dotyczących oczywiście historycznej motoryzacji. Ten dzień zakończymy jednak nieco huczniej – balem komandorskim.
O godz. 20, a więc cztery godziny po zakończeniu wystawy, spotkamy się w restauracji Zakątki Europy (ul. Żołnierska 13 A). Wynajęliśmy salę, zamówiliśmy menu oraz DJ-a. I muzykę, i stroje, proponujemy w klimacie naszych pojazdów – wyciągając średnią wiekową – przełom lat 70. i 80.

A oto szczegóły:
Bal przewidziany jest dla członków OKM oraz sympatyków klubu i pięknych klasyków. Zapraszamy zarówno naszych kolegów ze swymi partnerkami, jak i nasze koleżanki ze swymi partnerami. No i singli obojga płci :)
W menu znajdą się m.in. zupa (dwie do wyboru), dwukrotnie podane dania na ciepło (za każdym razem dwa do wyboru), pięć dań na zimno, ciasta, napoje, kawa.

Wielkość sali zapewni komfort zabawy dla 90-100 osób. Przewidywany koniec imprezy to oczywiście późne godziny nocne.
Koszt udziału w balu to 75 zł/osoba lub 150 zł/para. Wszelkie napoje rozrywkowe przynosimy wedle własnego uznania.
Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wpłacenie ww. kwoty na konto klubu OKM nr 44105017641000009200816602 z dopiskiem: bal, imię i nazwisko.

Ze względów organizacyjnych w poniedziałek 5 października zamykamy listę zgłoszeń.


Autor wpisu: Adrian

Wpis dodano: 18/09/2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>