Cykliczne spotkania entuzjastów klasycznej motoryzacji

Kalendarz – 2016 rok będzie wyjątkowy!

Mając w pamięci stare pocztówki Olsztyna, Olsztyński Klub Motorowy szykuje na nadchodzący rok wyjątkową niespodziankę w formie nietypowego kalendarza – Olsztyn stylizowany na stary klimat, którego głównymi bohaterami będą zabytkowe pojazdy.
OKM zrzeszający pasjonatów klasycznej motoryzacji “Piękne Klasyki na Warmii”, realizuje na rok 2016 kalendarz, który przeniesie nas w zapomniane już czasy. Przedsięwzięcie jest unikatowym projektem, ponieważ zabytkowe pojazdy na czas sesji fotograficznych tworzą scenerie Olsztyna żywcem przenosząc w klimat dawnych lat. Część sesji realizowanych była o bardzo wczesnych porach dnia, kiedy ruch uliczny nie zakłócał wystylizowanych przechodniów oraz pojazdów z epoki.
Wierzymy, że kalendarz spotka się z entuzjastycznym odbiorem i odbije się szerokim echem w środowisku nie tylko motoryzacyjnym.
Kalendarz będzie kolportowany za pośrednictwem Olsztyńskiego Klubu Motorowego od początku grudnia. Dotrze zarówno do instytucji użyteczności publicznej, firm z branży motoryzacyjnej, jak i wielu ważnych gabinetów w mieście. Wierzymy też, że po 31 grudnia 2016 roku kalendarz stanie się pamiątką kolekcjonerską nie tylko miłośników Olsztyna i klasycznej motoryzacji.

Zapraszamy potencjalnych sponsorów, by zaistnieli na stronach wyjątkowego kalendarza jako firmy wspierające inicjatywę, promując tym samym własną markę.

Cennik:
Na każdej stronie kalendarza:
- Logotyp o powierzchni 6 cm kw – 300 zł / sponsor otrzymuje 5 kalendarzy
- Logotyp o powierzchni 12 cm kw – 500 zł /sponsor otrzymuje 10 kalendarzy
- Logotyp główny o powierzchni 25 cm kw z dopiskiem “sponsor główny” – 1000 zł / sponsor otrzymuje 30 kalendarzy / oferta dostępna tylko dla jednego sponsora

Szczegóły kalendarza: nakład 500 sztuk, format A3, 14 stron, druk offset, logo sponsorskie na każdej stronie

Kontakt: Rafał Radzymiński, 501 177 440, kontakt@okm.org.pl


Autor wpisu: Adrian

Wpis dodano: 18/09/2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>